Дякуємо Вам за замовлення! Нехай радують🙂
Отлично ,рекомендую всем
Дякуємо за замовлення!
Заказ был сделан в 12 часов дня, связались под вечер. В наличии оказалась одна ржавая сковородка. Естественно я от нее отказался.
Нам дуже прикро, що Ви витратили свій час на обирання товару, ще раз перепрошуємо!
заказал налоденым платежем, почему-то менеджер потребовал оплатить на карту мимо пром. заказ отменили.. сказали что там они не работают.
Нам дуже прикро, що прийшлось скасувати Ваше замовлення, але через недобросовісних покупців, які замовляють товар з оплатою "наложений платіж" і потім не забирають відправлення ми змушені так робити. Вам було запропоновано оплатити 20% від суми замовлення- і це нормальна практика, якщо Вам не підходять такі умови, Ви в праві відмовитися, що Ви і зробили!
Недобросовестных покупателей заносите в черный список, остальные клиенты не должны участвовать в мутных схемах. На этой торговой площадке было два варианта оплаты. Если вы не согласны с вариантами и условиями этой торговой площадки, зачем размещаете здесь товары.
Попередня оплата замовлення при "наложеному платежі" не суперечить умовам "prom", продавець має на це право, якщо покупцю це не підходить-він не замовляє.
Замовляли паперові рушники, комунікація і доставка швидкі і на високому рівні, ціни приємні. Єдина крапля дьогтю - доставка на Justin мала бути безкоштовною, але під час отримання оператор повідомила, що доставка платна, влетіла в 75 грн.
Дякуємо за відгук,будемо раді замовленням)З приводу безкоштовної доставки "Justin"-вона діє тільки на одне місце,а коли замовлення велике і об"ємне,то на відділенні вже розбивають на декілька місць!
хороший сайт, быстрая доставка, рекомендую)
Дякуємо, будемо раді замовленню)
Заказ выполнен в оговоренные сроки. Спасибо.
Будемо рады заказам)
За товар заплатила 204.34 грн. а за ПЕРЕСИЛКУ товару - 180.5 грн. Чому, виникає запитаня??? А тому, що продавець щітку довжиною 65 см поклала у коробаху 84 см. І за ці лишні сантиметри коробки я заплатила лишні 126.5 см. Телефонували в обласне відділення укрпошти, там сказали, що така висока ціна із-за величини коробки, тобто винен продавець. А продавець говорить, що вона ні в чому не винна, а винна укрпошта. Винного не знайдеш, але за чиюсь помилку саме я заплатила лишні 126.5 грн. Хто компенсує мені ці гроші???? Якби у мене була можливість відмовитись від посилки, то обовязково би це зробила. Більше ніколи і нічого не буду замовляти на цьому сайті.
Ми цінуємо кожного клієнта,і пояснювали Вам що це проблема Укрпошти,а не нашого магазину!Ми упаковуємо в коробки ,максимально наближені до розміру товару! Якщо внести дані на сайті Укрпошти ваги та довжини посилки то видає що сума доставки становить 54 грн,(вага 1 кг,довжина 83 см-у Вас є ці дані і Ви можете самі перевірити на сайті Укрпошти)Вибачте,але ми також не розуміємо чому повинні компенсувати Вам кошти за некоректну роботу перевізника!
Спасибо огромное за качественную продукцию, стаканы просто LUX. Отправили быстро и очень, очень хорошо упаковали. Процветания и успехов !