9,63 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Картонна упаковка для харчових продуктів - один з найбезпечніших видів харчової упаковки.
Простота в виробництві, дешевий матеріал роблять упаковку з картону найбажанішою для будь-яких виробників харчових і нехарчових продуктів.
Коробка має зручну ручку та надійний замок, тому кришка не відкриється при транспортуванні.
Щільність крафт-картону форми SPCК003.024-00 - 270 г/м2, крім того картон ламінований і не пропускає вологу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 60 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Крафт |
| Щільність паперу | 270 г/м2 |
| Ручки | Плоскі паперові |
| Призначення | Для продуктів |