Формочки з пергаменту (тарталетки) призначені для випічки кексів і мафінів, а також для упаковки тістечок, цукерок і десертів. Виготовлені з вологотривкого і жаростійкого рослинного пергаменту і витримують температуру до 250 градусів.
Використовувати формочки дуже легко. Паперова капсула вставляється в будь-яку жорстку форму (металеву або силіконову), а потім в неї накладається тісто. Паперову форму не потрібно змащувати маслом!
Основна функція пергаментних формочок - уникнути прилипання тіста і зберегти цілісність випічки, а також не потрібно змащувати і мити жорсткі форми, що приносить економію витрат і часу!
Розміри:
| Діаметр дна | 30мм |
| Висота бортика | 24мм |
| Верхній діаметр | 40мм |
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Порційна міні-форма |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для бісквіта, Для печива, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |