6,78 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Упаковка для бургера – це зручна і практична тара, виготовлена з екологічних матеріалів. Використовувється для транспортування продуктів харчування підготовлених до вживання.
Прекрасно підійде для організації фаст-фудів, стріт-фудів, вуличних фестивалів, виїзних заходів, кейтерингу та доставки.
Найчастіше упаковка використовується для бургерів, нагетсів, картоплі фрі, чізбургерів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 96 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Колір | Крафт |
| Призначення | Для продуктів |