Коробка для макарун біла Maxi - зручна і практична тара для упаковки, продажу та транспортування популярних кондитерських виробів - макарунів.
Виготовлена з екологічно чистих матеріалів і є безпечною для організму.
Коробка для макарун біла Maxi зроблена з якісного мелованного картону і обладнана віконцем з плівки, щоб вміст міг проглядатися.
Дана упаковка може використовуватися як для печива макаронів, так і інших кондитерських і харчових виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Прозорий |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 300 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Комплектація | Без вставки |