9,94 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Коробка паперова Big Size з відкидною кришкою для високого бургера.
Упаковка для бургера – це зручна і практична тара, виготовлена з екологічних матеріалів. Використовується для транспортування продуктів харчування підготовлених до вживання.
Прекрасно підійде для організації фаст-фудів, стріт-фудів, вуличних фестивалів, виїзних заходів, кейтерингу та доставки.
Найчастіше упаковка використовується для бургерів, нагетсів, картоплі фрі, чізбургерів.
Зроблена з екологічно чистої сировини, крафт-картону щільністю 250г / м2, без ламінації. Виробництво Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Колір | Крафт |
| Упаковка | Коробка |
| Призначення | Для продуктів |