4,13 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Універсальна упаковка для їжі.
Прекрасно підійде для доставки і подачі снеків, наггетсів, суші, ролів при організації фаст-фудів, фуд-кортів, стріт-фудів, вуличних фестивалів, виїзних заходів, кейтерингу. Упаковка виготовлена з целюлозного картону 235гр.
Картонна упаковка для харчових продуктів - один з найбезпечніших видів харчової упаковки.
Простота в виробництві, дешевий матеріал роблять упаковку з картону найбажанішою для будь-яких виробників харчових і нехарчових продуктів.
Колір (віддтінок) може відрізнятись.
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Висота | 60 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ручки | Немає |
| Призначення | Для продуктів |