

3,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Підложка для хот-догу - незамінний елемент у світі швидкого фуд-сервісу і є ідеальним рішенням для оформлення та упаковки вашого продукту без зайвого клопоту.
Переваги:
З підложками для хот-догів ви отримуєте ідеальне поєднання зручності, стилю та індивідуальності. Забезпечте своїм клієнтам бездоганний досвід сервісу вже сьогодні!
Колір може відрізнятись від партії картону!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Крафт |
| Призначення | Для продуктів |