З самого дитинства кожна людина знає про користь натуральних свіжих соків. Тому, якщо ви хочете порадувати гостей свого закладу смачними фрешами з соковитого апельсину чи грейпфруту, гранату або міксом цитрусових соків – купіть соковижималку прес. Механічна соковижималка підходить для максимально можливого вилучення соку з цитрусових. Це невеликий, функціональний і стильний пристрій, з яким з легкістю може впоратися навіть новачок. Результат при цьому буде незмінним - смачний і корисний фреш для кожного бажаючого.
Соковижималка для цитрусових призначена для отримання свіжого соку з таких фруктів як гранат, апельсин, грейпфрут, мандарин і лимон. Широке внутрішня будова чаші робить процес вичавлювання легким і швидким.
Корпус виконано з високоякісного сплаву цинку і хромованої сталі. Рукоятка збільшує стабільність приладу. Завдяки пружині вона самостійно займає свою попередню позицію. Чаша для соку і прес виготовлено з нержавіючої сталі. Висота - 510 мм. Глибина - 250 мм. Ширина - 185 мм. Вага 4,7 кг. Кольори в асортименті!!!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Прес |
| Призначення | Для цитрусових |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Резервуар для соку | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 510 мм |
| Вага | 4.7 г |