Дошка кухонна чорна від іспанського бренду Durplastics виготовлена з поліетилену високого тиску PEHD – цей матеріал володіє підвищеною жорсткістю, стійкістю до розтріскування, стійкий до дії води, фізичних і хімічних впливів, а також виключає потрапляння продуктів харчування в порі дошки, тим самим запобігаючи розвитку бактерій. У порівнянні з класичним деревом, не вбирає вологу і запахи. застосовується на професійних кухнях в ресторанах, кафетеріях, пабах, піцеріях і інших закладах сектора HoReCa.
Дошка двостороння від Durplastics - це дошка прямокутної форми для нарізки та обробки. Така дошка стані в нагоді на кожній кухні, а яскраві кольори додадуть настрою в інтер'єр Вашої кухні.
Обробні дошки - це кухонний інвентар необхідний на кожній кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durplastics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Висота | 20 мм |