Йоржик для унітаза Qtap Liberty BLM 1157-1 має циліндричну форму і розміщується на підлозі.
Корпус виготовлений з якісної латуні зі стильним матовим покриттям чорного кольору, яке забезпечує привабливий зовнішній вигляд, тому виріб відмінно інтегрується в будь-який сучасний інтер‘єр. Міцна ручка не гнеться, зручна у використанні, з вбудованою кришкою, яка запобігає поширенню неприємного запаху завдяки щільному приляганню до колби.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Ні |
| Матеріал підставки | Латунь, Пластик |
| Ширина підставки | 90 мм |
| Загальна висота | 370 мм |
| Вага | 410 г |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Габарити виробу (ВхШхГ) | 415х82х82 мм |
| Габарити упаковки | 465х235х85 мм |