6,86 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Упаковка для бургера – це зручна і практична тара, виготовлена з екологічних матеріалів. Найчастіше упаковка використовується для бургерів, нагетсів, картоплі фрі, чізбургерів.
Прекрасно підійде для організації фаст-фудів, стріт-фудів, вуличних фестивалів, виїзних заходів, кейтерингу та доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Крафт |
| Упаковка | Коробка |
| Призначення | Для продуктів |