
9,82 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Контейнер для порції торта — зручна і практична тара, виготовлена з токсичних матеріалів для зберігання продуктів харчування.
Контейнер для порції торта використовується для штучної фасування різних шматочків торта.
Така подача приверне увагу покупця і стане додатковою перевагою вашої продукції.
Дана продукція складається з двох частин, має дверці знімну прозору кришку, яка не дає повітрю проникати всередину і допомагає шматочків торта залишатися свіжими довгий час.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 70 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Прозорий |
| Кількість відділень | 1 |