Для закладів, пов'язаних з харчуванням — кафе, ресторанів, їдалень, дуже важливо надавати відвідувачам їжу і напої в чистому посуді. Для того щоб в ній не соромно було подавати вишукані страви та напої, посуд повинен бути бездоганно чистим. Саме для таких цілей підійде йорж комерційний для миття склянок потрійний. Розмір: 185*85*255 мм. Матеріал: полівінілхлорид. Підстава на присосках.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Щітка/йоржик для миття |
| Основне призначення | Універсальне, Для скла, Для посуду |
| Матеріал виготовлення | Пластик, ПВХ |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 185 мм |
| Виробник | One Chef |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Завантаження тари | Ручна |
| Розвантаження тари | Ручна |