

806,40 ₴
Показати оптові ціниОсобливості диспенсера туалетного паперу Gigant Katrin Inclusive
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Katrin |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Форма | Прямокутна |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40.2 см |
| Висота | 17.5 см |
| Глибина | 15.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність кришки | Да |