

257,63 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Туалетний йоржик – це особлива щітка на дуже зручній ручці з невеликою за розмірами ємністю, що виконує функцію підставки.
На сьогодні даний предмет догляду за сантехнікою став досить стильним предметом декору. Він пристосований не тільки щоб якісно виконувати певні функції, але і щоб прекрасно гармоніювати з загальним стилем оформлення приміщення.
Ручка та колба виготовлені з металу. Хромоване покриття захищає від корозії й не втрачає свого блиску через роки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Так |
| Матеріал ручки | метал |
| Матеріал підставки | метал |
| Ширина підставки | 95 мм |
| Довжина підставки | 265 мм |
| Діаметр підставки | 93 мм |
| Висота підставки | 265 мм |
| Загальна висота | 380 мм |
| Вага | 290 г |
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |