Продавець РЕСТІМ розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1364 відгуків

Вітаємо! Зараз наша компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком неробочий час. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Інтернет-магазин "Рестім"
Фільтри
Ціна
Наявність
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0018:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (68) 941-24-12
РЕСТІМ
Анна
вул. Комерційна 4, "Житомирголовопостач", Житомир, Україна
resteam.zt@ukr.net+38 068 9 412 412+38 095 0 482 116
+380 (68) 941-24-12

Ножі

Здавалося б, що може бути простіше звичайного кухонного ножа — ручка та лезо. Однак не все так очевидно, і правильне застосування цього інструменту — ціла наука! Різні види кухонних ножів призначені для різної роботи і відрізняються один від одного за формою, адже кожен з них пристосований для найбільш комфортного користування.

 

1. Універсальні ножі можуть бути різної довжини, мати пряме або хвилясте лезо без яких-небудь характерних особливостей. Вони призначені для грубого нарізання овочів.

2. Хлібний ніж має міцне довге лезо однакової ширини. Хвиляста ріжуча кромка розпилює хлібну кірку, а м'якоть ріже, не мнучи. Такий ніж підійде і для розрізання кавуна або дині.

3. Овочевий ніж має короткий міцне лезо і зручну ручку, ріжуча кромка рівна і пряма, загострений кінчик. Його використовують для очищення або різання овочів і фруктів. Щоб розріз був ідеальним, його краще робити одним рухом ножа.

4. Ніж для чищення — маленький легкий, з увігнутим лезом і гострим кінчиком. Викривлене лезо зручно для обробки округлих поверхонь овочів і фруктів, а гострий вигнутий кінчик — для вирізування зіпсованих місць.

5. Ніж для нарізки має довге лезо з нешироким полотном і гладкою ріжучою кромкою. Він призначений для акуратного нарізування на тонкі скибочки шинки, смаженого м'яса, копченої риби.

6. Ніж для м'яса зігнутої форми з розширюється до кінчика клинком. Така форма дозволяє концентрувати зусилля на тому чи іншому ділянці леза, щоб розрізати жилаве жорстке м'ясо.

7. Філейний ніж — самий вузький і довгий, призначений для відрізання тонких і рівних шматків м'яса або риби. Щоб розріз був ідеальним, його краще робити одним рухом ножа.

8. Ніж для зрізання м'яса з кісток має характерне змінюється по ширині лезо, яке розширюється біля основи і звужується до загостреного кінчика, ріжуча кромка вигнута. Таке лезо дозволяє проникнути всюди.

9. Кухарський ніж забезпечений широким і важким клинком, який дозволяє рубати капусту, овочі або зелень.

10. Японський кухарський ніж на відміну від звичайного має опущене вістрі і пряму різальну кромку. Він використовується для суші і сашимі, а також для нарізки грибів і імбирного кореня, оброблення м'яса та риби.

11. Ніж для м'якого сиру має в своєму прямому лезі заглибини або отвору, щоб уникнути прилипання сиру. На його кінці може бути двузубчатая вилочка для перенесення скибочок з дошки на тарілку.

12. У ножа для томатів довге лезо, нешироке і хвилясте, щоб без проблем розрізати щільну шкірку, не пом'явши м'якою середини. Такий ніж підходить для різання будь-яких фруктів і овочів з твердою шкіркою та ніжним м'якушем.

13. Кухонний топірець зручний для оброблення великих шматків м'яса. На відміну від інших ножів сокирою ріжуть рухами не вздовж розрізу, а вглиб нього.

Как правильно ухаживать за ножами?

Хорошие и качественные кухонные ножи стоят недешево, и любой хозяйке хочется, чтобы инструмент послужил ей как можно дольше. Залог долговечности кухонного инструмента заключается в правильном уходе.

1. Не следует хранить ножи с другими столовыми приборами, иначе они быстро затупятся. Хорошим вариантом хранения ножей может стать магнитная доска на стене или специальная подставка. Залог долговечности кухонного инструмента заключается в правильном уходе.

2. Мыть ножи нужно сразу после использования и не бросать их в раковину с другой посудой — так они могут подвергнуться коррозии и затупиться. Особое внимание стоит уделить пространству у основания лезвия ножа — на нем могут остаться частички пищи и привести к размножению бактерий. Чистый нож лучше сразу вытереть насухо.

3. Не стоит проверять ножом готовность горячих блюд: от сильного перепада температур клинок может стать хрупким и потускнеть.

4. Краще уникати обробних дощок з мармуру, кераміки і скла — вони сильно туплять ножі. Правильніше використовувати для нарізання продуктів дошки з бамбука, твердих порід дерева або пластику.

5. Не варто забувати періодично підточувати ножі і не перестаратися! Можна віддати їх на заточку в спеціальну майстерню або зробити це вдома самостійно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner