Порядочная администрация, приятная поддержка, однозначно рекомендую.
Дякуємо Вам за відгук і за розуміння! Будемо раді подальшій співпраці.
Нещодавно відкрила власну пекарню і формую базу постачальників. Спробувала деякі види продукції, все сподобалось але вже під час другого замовлення менеджер категорично відмовився відправляти товар без передплати хоч на сайті така послуга пропонується! Немає індивідуального підходу до клієнта і бажання напрацьовувати постійних клієнтів! Менеджер байдужий! Я пояснила чому замовляю наложкою і чому заказ для мене важливий але дарма! Шкода, але співпрацювати з вами не буду(((
Шановна Олено! Нам дуже шкода, що ми вимушені були скасувати Ваше замовлення.
Якраз на нашому сайті і вказано, що якщо замовлення більше 500 грн, потрібна попередня оплата!
Ми пояснили Вам, яка в тому причина, щоб хоч якось убезпечити себе від недобросовісних покупців, які замовляють товар з наложеним платежем, а потім не забирають його.
Ні в якому разі не хотіли образити Вас, але такі правила компанії.
Ви в нас вже замовляли товар, який попередньо оплатили на карту. Ви пояснили, що зараз немає коштів на карті але ж можна проплатити через термінал...
Как всегда доволен сотрудничеством. Надежный продавец, рекомендую.
Дякуємо, що обираєте нас!
Відро прислали не того кольору. На сайті написано було "коричневе" (вже виправили на "какао"), в паперовій накладній "какао", а по факту - біле. Все решта ок. Дякую, що хоч доставка безкоштовна.