Дуже дякую за замовлення. Задоволена. Рекомендую. Окремо вдячна за пакування товару.
Швидка доставка , прекрасна упаковка замовляла блюдо з куполом , надзвичайно добре упакували. Хороша якість за приємну ціну. Усім рекомендую. Надіюсь на подальшу приємну співпрацю , і хороших вам клієнтів. )
Все великолепно Рекомендую
Всё хорошо
Продавца рекомендую. Отлично!
Давно работаю с этим продавцом