я получил то что желал по адекватной цене,чайник удобный,вместительный,спасибо продавцу!
Все завжди на вищому рівні!!! Один раз перепутали замовлення, але вчасно все виправили. Особливо хочу відзначити роботу Anna Lucik👍
Щиро вдячні за теплі слова)) Нам завжди надзвичайно приємно працювати з Вами! Успіхів Вам та процвітання)
Все отлично 👍 рекомендую
Всё ок, спасибо! Будем сотрудничать.