

14,11 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Пироги, хачапурі, кальцоне є затребуваною категорією випічки, яку часто купують у кафе, місцях продажу фастфуду. Зручною упаковкою для продукції цього типу стануть картонні коробки.
Основою для коробок є гофрокартон, мікрогофрокартон бурого кольору.
Особливості картонних коробок:
| Основные | |
|---|---|
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 140 мм |
| Высота | 90 мм |
| Материал | Картон |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Бурый |
| Назначение | Для продуктов |