



113,48 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Фуршетна форма - оригінальне рішення для проведення святкових виїзних заходів або банкетів. Має легкість і міцність, а за рахунок ідеальної прозорості красиво виглядає в сервіруванні столиків. Форму можна використовувати для будь-яких видів закусок, десертів та інших страв.
Виготовлена з якісного полістиролу (склоподібного пластику).
Розміри:
- зверху 50*50 мм
- знизу 30*30 мм
- висота 45 мм
- ємність 65 мл
• в коробці 420 шт.
Сфери використання:
| Основные | |
|---|---|
| Вид одноразовой посуды | Креманка/салатница |
| Назначение | Для фуршетов и банкетов |
| Материал | Полистирол |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в упаковке | 28 шт |
| Объем | 65 мл |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 45 мм |